Děti

Pro mladé zájemce o slot racing v Plzni je vypsaný zájmový kroužek pro děti od 10 let. Ti se mohou zúčastnit kroužku s doprovodem rodičů, jedná se tak o jedinečný koncept, kde se rodiče mohou nadchnout a zapojit do činnosti svých dětí. Kroužek se koná ve středu od 17:30 do 19:30. Začínáme 16. 9. 2020 zápisem! Pokud máte zájem se přijít podívat v tento den, proveďte, prosím, nezávaznou registraci vyplněním formuláře níže.

Starší děti od 12 let mají svůj kroužek již samostatně a to každou středu od 16:00 do 18:00. Náplní kroužku je hlavně péče o svůj závodní model. Děti obou věkových kategorií se učí lakovat lexanovou karoserii, sestavit podvozek, nebo seřídit elektromotor svého vozu. Nebudou chybět ani tréninky jízdy na klubové autodráze, či soutěžení s ostatními na klubových závodech. Děti získají rozhled o technice, materiálech a v neposlední řadě potkají další nadšené kamarády do závodění. Začínáme 16. 9. 2020 zápisem! Pokud máte zájem se přijít podívat v tento den, proveďte, prosím, nezávaznou registraci taktéž vyplněním formuláře níže.

Rozsah práce možná působí dojmem drahého koníčku. Opak je pravdou! Roční členský poplatek stojí pouze 1900 Kč, za ten dítě obdrží podvozek Production, motor Proslot 16D, závodní kola, převod, hřídel, kabely a samolepky.