Děti

Pro mladé zájemce o slot racing v Plzni je vypsaný zájmový kroužek pro děti od 10 let. Ti se mohou zúčastnit kroužku s doprovodem rodičů, jedná se tak o jedinečný koncept, kde se rodiče mohou nadchnout a zapojit do činnosti svých dětí. Kroužek se koná vždy ve středu od 16:00 do 19:00. Začínáme v září 2023 zápisem! Pokud máte zájem se k nám přijít podívat některou ze záříjových střed, proveďte prosím nezávaznou přihlášku vyplněním formuláře níže.

Náplní kroužku je hlavně péče o svůj závodní model. Žáci se naučí technickým dovednostem jako je příprava a lakování lexanové karoserie, sestavení podvozku a nebo seřízení elektromotoru svého vozu. Nesmí chybět ani pravidelné tréninky jízdy na klubové autodráze, či soutěžení s ostatními na klubových závodech. Děti získají přehled o technice, materiálech a v neposlední řadě potkají další nadšené kamarády do závodění.

Rozsah práce možná působí dojmem drahého koníčku. Opak je pravdou! Roční členský poplatek stojí pouze 1900 Kč, za ten dítě obdrží podvozek Production, závodní elektromotor, speciální kola, převod, hřídel, kabely, samolepky a další potřebný materiál.

V letošním školním roce získali naši juniorští členové několik mistrovských titulů jak v mladších, tak ve starších žácích. Chtěli byste také zabojovat o takový titul? Přijďte si to vyzkoušet!

Nezávazná přihláška na zápis

    Přihláška do dětského kroužku

    Zaujala Vás nabídka našeho kroužku? Chcete přihlásit Vaše dítě na celý školní rok? Stáhněte si prosím, vytiskněte, vyplňte formulář přihlášky a vezměte ho s sebou ve středu.