Děti

Pro mladé zájemce o slot racing v Plzni je vypsaný zájmový kroužek pro děti od 10 let. Ti se mohou zúčastnit kroužku s doprovodem rodičů, jedná se tak o jedinečný koncept, kde se rodiče mohou nadchnout a zapojit do činnosti svých dětí. Kroužek se koná ve středu od 17:30 do 19:00. Začínáme 22. 9. 2021 zápisem! Pokud máte zájem se přijít podívat v tento den, proveďte, prosím, nezávaznou registraci vyplněním formuláře níže.

Náplní kroužku je hlavně péče o svůj závodní model. Žáci se naučí technické dovedenosti jako je příprava a lakování lexanové karoserie, sestavit podvozek, nebo seřídit elektromotor svého vozu. Nechybí chybět ani pravidelné tréninky jízdy na klubové autodráze, či soutěžení s ostatními na klubových závodech. Děti získají rozhled o technice, materiálech a v neposlední řadě potkají další nadšené kamarády do závodění. Pokud máte zájem se přijít podívat v tento den, proveďte, prosím, nezávaznou registraci taktéž vyplněním formuláře níže.

Rozsah práce možná působí dojmem drahého koníčku. Opak je pravdou! Roční členský poplatek stojí pouze 1900 Kč, za ten dítě obdrží podvozek Production, závodní elektromotor, speciální kola, převod, hřídel, kabely, samolepky a další potřebný materiál.

Nezávazná přihláška na zápis

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

    Přihláška do dětského kroužku

    Zaujala Vás nabídka našeho kroužku? Chcete přihlásit Vaše dítě na celý školní rok? Stáhněte si prosím, vytiskněte, vyplňte formulář přihlášky a vezměte ho s sebou ve středu.

    CzechDanishDutchEnglishEstonianFinnishFrenchGermanHungarianItalianLatvianNorwegianPolishPortugueseRussianSlovakSpanishSwedish