SRC Plzeň

Slot Racing Club Plzeň

Děti

Pro mladé zájemce o slot racing v Plzni je vypsaný zájmový kroužek pro děti od 10 let. Ti se mohou zúčastnit kroužku s doprovodem rodičů, jedná se tak o jedinečný koncept, kde se rodiče mohou nadchnout a zapojit do činnosti svých dětí. Kroužek se koná ve čtvrtek od 17:30 do 19:30.

Starší děti od 12 let mají svůj kroužek již samostatně a to každý čtvrtek od 16:00 do 18:00. Náplní kroužku je hlavně péče o svůj závodní model. Děti obou věkových kategorií se učí lakovat lexanovou karoserii, sestavit podvozek, nebo seřídit elektromotor svého vozu. Nebudou chybět ani tréninky jízdy na klubové autodráze, či soutěžení s ostatními na klubových závodech. Děti získají základní rozhled o technice, materiálech a v neposlední řadě potkají další nadšené kamarády do závodění.

Rozsah práce možná působí dojmem drahého koníčku. Opak je pravdou! Roční členský poplatek stojí pouze 1900 Kč, za ten dítě obdrží podvozek Production, motor Proslot 16D, závodní kola, převod, hřídel, kabely a samolepky. Zájemci se mohou hlásit vedoucímu kroužku na adrese uvedené v sekci Kontakt.